خدمات پس از فروش بتون ماشین

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است.

 

شرکت تولیدی بتون ماشین  با توجه به سیاست مشتری مداری  در راستای رسیدن به اهداف خود  ، جلب رضایت مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است .  حضور مسئولان وتکنسین های کارآزموده و آموزش دیده در برخورد با مشتریان، بررسی تمامی نقایص موجود و احتمالی، ارایه راهکارهای مقرون به صرفه ، مطمئن (در صورتی که محصول خریداری شده همچنان تحت گارانتی است)، انجام تعمیرات و جایگزینی قطعات در حداقل زمان ممکن ، ارایه خدمات  و پاسخگویی 24 ساعته و در نهایت ارسال کلیه قطعات یدکی اورجینال بنا به درخواست مشتریان از طریق باربری های زمینی و هوایی طرف قرارداد با شرکت به هر نقطه ای از کشورظرف مدت حداکثر24ساعت ، ارکان اصلی استراتژی واحد خدمات پس از فروش این شرکت را تشکیل می دهد.

اهمیت ارائه خدمات پس از فروش مناسب و به موقع در محل هم موضوعی است که نباید نادیده گرفته شود. هزینه انتقال دستگاه تا محل کارخانه اصلی و بازگرداندن آن چنان بالاست که اغلب مشتریان ترجیح می‌دهند ارائه خدمات  در محل پروژه ها و کارگاههای آنان درکمترین زمان ممکن انجام گیرد . شرکت بتون ماشین با در نظر گرفتن این موضوع متعهد گردیده تا تکنسین های این شرکت پس از درخواست خدمات از سوی مشتریان ظرف مدت نهایت 48 ساعت ، در هر نقطه ای ازکشورکه مشتریان اعلام نمایند، حضور بعمل آورده و خدمات خواسته شده و مورد نیاز را به نحو احسن ارائه دهند.

ما بر این باوریم که بهترین مکان برای دریافت «بازخوردهای» یک محصول و آشنایی با سلیقه و ذائقه خریداران همین بخش خدمات پس از فروش می باشد که  پس از جمع آوری اطلاعات بدست آمده از سوی مشتریان در بالا بردن سطح کیفی محصول موثر خواهد بود.

تلفن تماس با کارخانه : 3-5332120 0264

مسئول خدمات پس از فروش : آقای حسینی

درباره ما

شرکت بتون ماشین از سال 1351 بمنظور اخذ نمایندگی از کمپانیهای معتبر انگلیسی و ایتالیایی و آلمانی سازنده ماشین آلات ساختمانی تاسیس گردید و بتدریج فعالیت خود را در جهت ساخت انواع ماشین آلات ساختمانی از قبیل : تراک میکسر، اتو میکسر، وانت میکسر، بچینگ پلانت، دامپر، بتونیر،بلوکزن،بتونیر و سایر دستگاههای مشابه متمرکز نمود.. اطلاعات بیشتر...

محل دفتر بتون ماشین

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خیابان آزادی - شماره 121

تلفن : 64048 021

فکس : 66926030 021

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. : ایمیل